Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige, bekende compositie van Corneille uit de reeks “April in Paris” van 1987, een hernieuwing van de samenwerking met Hugo Claus uit 1951. Zeefdruk op 250 grams Velin Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’51-‘87) en genummerd (161/200). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in mint conditie.
Afmetingen: 38cm x 29cm (blad), 29cm x 8cm (beeld)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 8-5-2018 um 20:34 |
Endzeit | 18-5-2018 um 21:34 |