Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Lithografie uit de serie "Six Rêves Peints" van Corneille uit 1989.
In 1989 maakt Corneille de reeks "Six rêves peints": 6 kleurenlitho's toegewijd aan de dromen van zes beroemde schrijvers en poëten: Lewis Carroll (schrijver), Antonio Machado (poëet), Jorge Luis Borges (schrijver), Paul Eluard (poëet), Gaston Bachelard (poëet) en Henry Michaux (schrijver).
Handgenummerd met potlood linksonder 57/200
Handgesigneerd met potlood rechtsonder: Corneille '89
Groot formaat: 76 cm x 56 cm
Handgemaakt Fabriano papier 300gr met watermerk (zie foto's)
In uitstekende staat, nooit ingelijst geweest, steeds in een donkere lade bewaard.
Verzekerde verzending met Track en trace
ZZBEL
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Aalst, Belgien |
Ort des Objekts | Aalst, Belgien |
Startzeit | 25-4-2018 um 18:38 |
Endzeit | 9-5-2018 um 20:38 |