Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Dit werk is aangekocht in Gorcums Museum voor Hfl 950 (EUR 425) bij conservator P. Augustijn van de Rabobank in 2001 en verkeerd in perfecte staat en mooi ingelijst. Het is een serie van 200 en in passepartout. Graag ophalen na bieding ivm kwetsbaarheid lijst en glaswerk
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Veenendaal, Niederlande |
Ort des Objekts | Veenendaal, Niederlande |
Startzeit | 24-4-2018 um 16:15 |
Endzeit | 7-5-2018 um 16:15 |