Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Corneille
Titel: vogel,zee en vrouw
Techniek: ets
Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd 1998
Oplage: 26 (A/Z tem Z/Z) u biedt op nummer H/Z
Afmetingen blad: 28,50 cm x 21,50 cm
Afmetingen afbeelding: 20,50 cm x 13,50 cm
Conditie: zeer goed
Levering in een DPD parcelshop naar uw keuze
Nederland, Duitsland en Luxemburg : 7,50 euro (zoek uw punt op de site dpdwebparcel.be onder de knop Pickup )
België : 4 euro (zoek uw punt op de site dpdwebparcel.be onder de knop Pickup )
Verzending met DPD koerierdienst ( met track en trace ) naar elk adres in
Nederland, Luxemburg en Duitsland: 12,50 euro
België: 6 euro
Of
Verzending met Belgische Post:
Bpack World met track en tracé: 16,40 euro naar Nederland
Bpack Secur: 8 euro naar België
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
U geniet een terug-gaverecht tot maximum 14 dagen na in ontvangstname (aangetekend terugzenden op uw kosten in originele verpakking)
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Velm, Belgien |
Ort des Objekts | Velm, Belgien |
Startzeit | 11-11-2017 um 9:51 |
Endzeit | 21-11-2017 um 20:51 |