David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1982 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 64.3 x 48 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 25/100 |
Zustand | Gut | ||
links onderaan het blad een vlek langs de rand, de rechterbovenhoek van het blad is iets verkleurd, hier valt net het rechterbovenhoekje van het beeld in, maar bij plaatsing achter passepartout zal dit nauwelijks te zien zijn, zie de foto's | |||