Villeroy en Boch - Großer Wandteller Vieux Rhodes Boch Belgien
Herman Brood - Einzigartige Serie handbemalter 3D-Kunstharzstatuen
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld en genummerd 10/12 linksonder.
Beeldmaat 14,5 x 29,5 cm. Ingelijst.
Startzeit | 4-1-2015 um 17:35 |
Endzeit | 16-1-2015 um 17:35 |