Anton Rooskens - Sehr großes (einzigartiges!) Wandobjekt, Vogelfigur
Novy Bor - Jahresobjekt der Han de Kluijver Glaskunstmesse
Peter Diem - Keramikobjektbild Kuh - Schoonhoven Keramik
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1986 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 66 x 51 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke, losse compositie van Ger Lataster. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (‘86) en met opdracht “voor Jeroen”. In mint conditie.
Afmetingen: 66cm x 51cm
Zustand | Wie neu | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 14-11-2020 um 16:52 |
Endzeit | 18-1-2021 um 19:31 |