Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke, losse compositie van Ger Lataster. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (‘86) en met opdracht “voor Jeroen”. In mint conditie.
Afmetingen: 66cm x 51cm
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-11-2020 om 16:52 |
Eindtijd | 18-1-2021 om 19:31 |