Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981. Afmetingen blad incl. tekstblad: H59 x b120 cm. Afmetingen etsblad: H59 x b60 cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in zeer goede staat.
ZZAL
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 17-2-2018 um 22:13 |
Endzeit | 22-2-2018 um 21:13 |