Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 40 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | E/A |
Een vrij zeldzame, abstracte litho van Ger Lataster uit de jaren 60.
Het werk is gesigneerd en genummerd, E/A.
De afmetingen zijn 50 x 40 cm in goede conditie.
Zustand | Gut | ||
De litho is in goede conditie. | |||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 28-11-2020 um 23:44 |
Endzeit | 12-12-2020 um 22:20 |