An jedem ersten Montag im Monat ein Special
Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Lataster Ger
Techniek: kleurets en aquatint
Gesigneerd: met de hand gesigneerd rechtsonder
Nummer: 40/250
Afmetingen blad: 66 cm x 51 cm
Afmetingen afbeelding: 49,50 cm x 39,50 cm
Conditie: goed
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 23-2-2018 um 15:05 |
Endzeit | 1-3-2018 um 21:05 |