Louis Henno - AKT VON HINTEN GESEHEN
Frans Everbag - Porträt von Maria Christina Everbag.
Jan van Anrooy - Haven Face (Zeeland?)
Bob Pestman - Angelegt in Hoorn
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar; Hannes Postma
Techniek; Litho op handgeschept papier
gesigneerd met potlood
Oplage; 90 ex.
Uit de serie prent 190
maten; 67 x 77 cm
nummering op de prent kan afwijken van de foto
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 26-4-2018 um 14:25 |
Endzeit | 3-5-2018 um 14:25 |