David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets/aquatint van Kees Spermon. Titel: Vuilnismannen. Jaar: 1965. Afmetingen blad: H31 x b39 cm; Afmetingen voorstelling: H23 x b26 cm; Gesigneerd, rechtsonder, door de kunstenaar met potlood. Nummer: 11/20.
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijsten gezeten. Er zitten wat plakresten op de achterzijde en het witte blad is schuin afgesneden.
ZZETS