Jan Jans - Öl auf Leinwand, Hafen von Delfzijl – gerahmt
Piet de Regt - Kanal mit Zugbrücke
Jan Bevort - Öl auf Leinwand, Ohne Titel – Gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Conversation piece yellow - gesigneerde zeefdruk - oplage 190 ex. - 1973
Thematisch werk van Kees Spermon bestaande uit drie zeefdrukken
Titel: Conversation piece yellow (1973)
Dit is versie yellow
Afmetingen beeld: 44 cm x 54 cm (afmetingen blad: 57 cm x 79 cm)
Oplage: 101/190
Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd door de artiest met potlood onder het werk, maar ook in de druk.
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden meegestuurd.
Uitgegeven door: "Prent 190"
Conditie: in goede staat.
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 12-1-2017 um 15:20 |
Endzeit | 21-1-2017 um 20:20 |