Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier
Fedor van Kregten - 2 koetjes aan de waterkant
Auke de Vries - 'Dal bij Dambon' in Noorwegen
Marie Henry Mackenzie - De Stroomarkt in winters Amsterdam ☆☆ Sterk in Prijs verlaagd ☆☆
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conversation piece yellow - gesigneerde zeefdruk - oplage 190 ex. - 1973
Thematisch werk van Kees Spermon bestaande uit drie zeefdrukken
Titel: Conversation piece yellow (1973)
Dit is versie yellow
Afmetingen beeld: 44 cm x 54 cm (afmetingen blad: 57 cm x 79 cm)
Oplage: 101/190
Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd door de artiest met potlood onder het werk, maar ook in de druk.
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden meegestuurd.
Uitgegeven door: "Prent 190"
Conditie: in goede staat.
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 12-1-2017 om 15:20 |
Eindtijd | 21-1-2017 om 20:20 |