Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Conversation piece yellow - gesigneerde zeefdruk - oplage 190 ex. - 1973
Thematisch werk van Kees Spermon bestaande uit drie zeefdrukken
Titel: Conversation piece yellow (1973)
Dit is versie yellow
Afmetingen beeld: 44 cm x 54 cm (afmetingen blad: 57 cm x 79 cm)
Oplage: 101/190
Gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd door de artiest met potlood onder het werk, maar ook in de druk.
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden meegestuurd.
Uitgegeven door: "Prent 190"
Conditie: in goede staat.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-1-2017 à 15:20 |
Heure de fin | 21-1-2017 à 20:20 |