Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1972 |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56.5 x 77.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 30/190 |
Titel: Conversation piece green
Jaartal: 1973
Afmetingen beeld: 45 cm x 47 cm (afmetingen blad: 56,5 cm x 77,5 cm)
Oplage: 30/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (midden-onder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, maar met wat lichte kreuklijntjes, voornamelijk langs de randen van het blad en 1 scheurtje en bruin vlekje langs de rand van het blad. Ingelijst niet zichtbaar.
Herkomst: Uitgave Prent 190
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Zustand | Gut | ||
De voorstelling is in goede staat. Er zitten wat kreukjes aan de buitenranden. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 10-8-2019 um 12:38 |
Endzeit | 17-8-2019 um 20:23 |