Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1972 |
Technique | Sérigraphie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56.5 x 77.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 30/190 |
Titel: Conversation piece green
Jaartal: 1973
Afmetingen beeld: 45 cm x 47 cm (afmetingen blad: 56,5 cm x 77,5 cm)
Oplage: 30/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (midden-onder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, maar met wat lichte kreuklijntjes, voornamelijk langs de randen van het blad en 1 scheurtje en bruin vlekje langs de rand van het blad. Ingelijst niet zichtbaar.
Herkomst: Uitgave Prent 190
De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
État | |||
État | Bon | ||
De voorstelling is in goede staat. Er zitten wat kreukjes aan de buitenranden. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-8-2019 à 12:38 |
Heure de fin | 17-8-2019 à 20:23 |