Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1972 |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56.5 x 77.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Kees Spermon. Titel: Conversation piece yellow. Jaartal: 1973. Oplage: 30/190.
Afmetingen blad: 56,5 cm x 77,5 cm. Afmetingen beeld: 45 cm x 47 cm.
Het werk is rechts onderin, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Herkomst: Uitgave Prent 190
Zustand | Gut | ||
De voorstelling is in goede staat. Er zitten wat beschadigingen aan de buitenranden. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 27-4-2020 um 15:32 |
Endzeit | 20-9-2020 um 14:19 |