Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1972 |
Technique | Sérigraphie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56.5 x 77.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk van Kees Spermon. Titel: Conversation piece yellow. Jaartal: 1973. Oplage: 30/190.
Afmetingen blad: 56,5 cm x 77,5 cm. Afmetingen beeld: 45 cm x 47 cm.
Het werk is rechts onderin, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Herkomst: Uitgave Prent 190
État | |||
État | Bon | ||
De voorstelling is in goede staat. Er zitten wat beschadigingen aan de buitenranden. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-4-2020 à 15:32 |
Heure de fin | 20-9-2020 à 14:19 |