Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56 x 76 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mogens Balle (1921-1988).
Cobra-Abstractie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Geen nummering.
Droogstempel.
Proper blad.
Blad: 56x76cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
Zustand | Sehr gut | ||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Oelegem, Belgien |
Startzeit | 20-9-2019 um 19:37 |
Endzeit | 4-10-2019 um 22:31 |