Jan Reinder Adema - Verleumdungen
Joan Gardy Artigas - Chinesischer Stierkampf
Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Jelle Hoogstra - Französische Straßenszene - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar:Mogens Balle
Prachtig Kleurenlitho in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd 33/150
Afmeting blad 42x31 cm
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Startzeit | 25-4-2015 um 18:15 |
Endzeit | 9-5-2015 um 18:20 |