Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar:Mogens Balle
Prachtig Kleurenlitho in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd 33/150
Afmeting blad 42x31 cm
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Starttijd | 25-4-2015 om 18:15 |
Eindtijd | 9-5-2015 om 18:20 |