Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1988 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56 x 76 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 82/250 |
Litho van Walasse Ting uit 1988. Titel: Venus and ara. Nummer: 82/250. Afmetingen werk: h56 x b76 cm. Afmetingen voorstelling: h51 x b71 cm. Met potlood rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Extra: briefje met info over het werk en de kunstenaar zit erbij.
Zustand | Gut | ||
In goede staat. Het werk is aan de randen licht verkleurd binnen de randen van het oude passepartout. Goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 26-2-2019 um 17:20 |
Endzeit | 11-3-2019 um 20:12 |