Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1988 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56 x 76 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 82/250 |
Litho van Walasse Ting uit 1988. Titel: Venus and ara. Nummer: 82/250. Afmetingen werk: h56 x b76 cm. Afmetingen voorstelling: h51 x b71 cm. Met potlood rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Extra: briefje met info over het werk en de kunstenaar zit erbij.
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat. Het werk is aan de randen licht verkleurd binnen de randen van het oude passepartout. Goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-2-2019 à 17:20 |
Heure de fin | 11-3-2019 à 20:12 |