Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Bleistift |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 17.6 x 11.1 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Leuke potloodtekening van Willy Sluiter
Niet gesigneerd, niet gedateerd.
Maar ik vermoed dat dit de vrouw en de man van tekening 1 en 2 zijn die ik op dit moment ook aanbiedt. Dan zou de datum 6 december 1920 zijn.
Tekst:
Oh! Wim!
Hoort in een 3 luik thuis, tenminste dat vermoed ik , zie mijn andere advertenties.
Let op, wat meer vouwen dan bij de andere 2.
Iets voor een verzamelaar.
Zustand | Angemessen | ||
Veel vouwen, papier heeft vochtvlekjes | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Raamsdonksveer, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Raamsdonksveer, Niederlande |
Startzeit | 6-6-2018 um 16:08 |
Endzeit | 9-6-2018 um 19:33 |