Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Crayon |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 17.6 x 11.1 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Leuke potloodtekening van Willy Sluiter
Niet gesigneerd, niet gedateerd.
Maar ik vermoed dat dit de vrouw en de man van tekening 1 en 2 zijn die ik op dit moment ook aanbiedt. Dan zou de datum 6 december 1920 zijn.
Tekst:
Oh! Wim!
Hoort in een 3 luik thuis, tenminste dat vermoed ik , zie mijn andere advertenties.
Let op, wat meer vouwen dan bij de andere 2.
Iets voor een verzamelaar.
État | |||
État | Raisonnable | ||
Veel vouwen, papier heeft vochtvlekjes | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Raamsdonksveer, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Raamsdonksveer, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-6-2018 à 16:08 |
Heure de fin | 9-6-2018 à 19:33 |