Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1923 |
Technik | Pastell/Kreide |
Stil | Realistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 31 x 21.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 42.5 x 32 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Ingelijste ingekleurde tekening - aquarel werk van Willy Sluiter, Port Saïd - mei 1923
(met Passe Partout - glas)
Aangekocht vanuit privécollectie van dhr. drs. msc. Dirk Teeuwen, overleden in 2019.
Aangeboden door Antiekhuis, het Notarishuis te Duiven.
Authentieke (Oriëntaals-Indonesië) lijst met kleine tekenen van ouderdom en vlekjes.
Zustand | Sehr gut | ||
Uit de privécollectie van drs. msc. Dirk Teeuwen (aangekocht van het Notarishuis na het overlijden van dhr. D. Teeuwen in 2019) | |||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 11-1-2021 um 19:01 |
Endzeit | 20-2-2021 um 17:20 |