Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1923 |
Technique | Pastel/Craies |
Style | Réaliste |
Sujet | Figures |
Dimensions | 31 x 21.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 42.5 x 32 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ingelijste ingekleurde tekening - aquarel werk van Willy Sluiter, Port Saïd - mei 1923
(met Passe Partout - glas)
Aangekocht vanuit privécollectie van dhr. drs. msc. Dirk Teeuwen, overleden in 2019.
Aangeboden door Antiekhuis, het Notarishuis te Duiven.
Authentieke (Oriëntaals-Indonesië) lijst met kleine tekenen van ouderdom en vlekjes.
État | |||
État | Très bon | ||
Uit de privécollectie van drs. msc. Dirk Teeuwen (aangekocht van het Notarishuis na het overlijden van dhr. D. Teeuwen in 2019) | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-1-2021 à 19:01 |
Heure de fin | 20-2-2021 à 17:20 |