Mark Verdoes - Giclée, Die Brücke - Gerahmt
Jan Schaeffer - Hafen in der Zuiderzee
Mark Verdoes - Spritzer, Splitter
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1920 |
Technik | Bleistift |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 17.6 x 11.1 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Leuke potloodtekening van Willy Sluiter
Gesigneerd: W. S.
Gedateerd 6 december 1920
Met tekst.....:
"
Ik weet niet
Sluiter maar...
die ????? ......
of ik heb kou gevat
gisteren, of die
3 spiegeleieren, kan ook
zijn..........
ik ben zoo stijf
as 'n hout. "
Hoort in een 3 luik thuis, tenminste dat vermoed ik , zie mijn andere advertenties.
Zustand | Angemessen | ||
kleine ezelsoren, vochtplekjes | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Raamsdonksveer, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Raamsdonksveer, Niederlande |
Startzeit | 15-7-2018 um 9:14 |
Endzeit | 19-7-2018 um 19:28 |