Maarten Jungmann - Environ. 1930 - dessin au crayon tranquille "nu féminin assis" - signé
Val-Saint-Lambert - Conception Vatel de René Delvenne pour l'Exposition universelle de 1958
Floris Jespers - Portrait d'un homme
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1982 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Surréaliste |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 47 x 67 cm (h x l) |
incl. cadre | 71 x 91 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 200 |
Bekend, iconisch werk van Carel Willink, uitgegeven in 1982 maar gebaseerd op een schilderij uit 1964. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd (door Carel Willink zelf) en genummerd (94/200). In goudkleurig metalen lijst, achter glas en passe-partout. Alles in goede conditie; blad is heel licht verkleurd en het passe-partout zou ik persoonlijk vervangen.
Afmetingen: 91cm x 71cm (incl. lijst), 67cm x 47cm (passe-partout), 54cm x 43cm (beeld)
État | |
État | Bon |
Blad is heel licht verkleurd en het passe-partout zou ik persoonlijk vervangen | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-2-2019 à 10:31 |
Heure de fin | 24-3-2019 à 16:15 |