Corneille - " L' amour au Jour le Jour "
Anton Heyboer - Mère et enfant La mère primale Peinture puissante et colorée.
Viktor IV - Message du samedi matin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 45.5 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Olieverf op doek van Hannie Bal. Titel: geometrische voorstelling. Afmetingen doek H45,5 x b65 cm. Het werk is op de achterzijde gesigneerd en genummerd met naam en adres. Zie foto. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Hannie Bal (1921-2012) is een schilder uit de NIEUWE HAAGSE SCHOOL. Opgeleid in Antwerpen en aan de Koninklijke Academie in Den Haag, waar zij ook les heeft gehad van haar toekomstige echtgenoot Willem Schrofer. Hannie Bal is lid geweest van de nu steeds bekender kunstenaarsgroep VERVE samen met echtgenoot Willem Schrofer.
Werk van Hannie Bal is onder andere te vinden in de collectie van het Gemeentemuseum Den Haag
literatuur ver Hannie Bal : Hannie Bal, Reisimpressies en stillevens, schilderijen, aquarellen en tekeningen
État | |||
État | Bon | ||
Goed | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-8-2018 à 15:12 |
Heure de fin | 17-8-2018 à 22:51 |