Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Aquarelle |
Style | Classique |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 32 x 43 cm (h x l) |
incl. cadre | 54 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
De kunstshilder Johannes Gerardus (Jan) den Hengst woonde en werkte o.a. in Delft, Hilversum en Amsterdam.
Den Hengst tekende en schilderde (olieverf, aquarel) in impressionistische stijl naast landschappen, stadsgezichten, vooral bloemen en stillevens.
Jan was bevriend met de kunstenaars Jan Korthals en Jan Rijlaarsdam waarmee hij vele buitenlandse reizen ondernam naar o.a. Frankrijk, Spanje en Italië.
Jan den Hengst was lid van ‘Arti et Amicitiae’ en ‘St. Lucas’ in Amsterdam en van het Amersfoorts Kunstenaars Genootschap ‘Ploegh’.
Groepsexposities op verschillende plaatsen in zowel binnen- als buitenland.
In 2006 is er nog een succesvolle verkoopexpositie gehouden in Hilversum met werk van de 3 jannen:, Jan den Hengst, Jan Korthals en Jan Rijlaarsdam.
Werk van hem bevindt zich in collecties van nationale- en internationale bedrijven, instellingen en particulieren.
État | |||||||
État | Raisonnable | ||||||
De aquarel heeft veel last van bruine foxing puntjes, zie foto's | |||||||
Expédition | |||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Alkmaar, Les Pays-Bas | ||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.