Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2005 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50.5 x 64 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | I/V, e.a |
Mooie ets/aquatint van Jan Montyn uit 2005. Titel: Trust. Deze ets komt uit een serie van 3 etsen: Love - Trust en Respect. Deze etsen worden alle drie aangeboden in de special. Afmetingen blad: H65.5 x b50.5cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b33cm. Gesigneerd rechts onder met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Très bon | ||
De voorstelling is in zeer goede staat. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-3-2021 à 15:49 |
Heure de fin | 5-4-2021 à 21:03 |