Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2005 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50.5 x 64 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | I/V, e.a |
Mooie ets/aquatint van Jan Montyn uit 2005. Titel: Trust. Deze ets komt uit een serie van 3 etsen: Love - Trust en Respect. Deze etsen worden alle drie aangeboden in de special. Afmetingen blad: H65.5 x b50.5cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b33cm. Gesigneerd rechts onder met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | Sehr gut | ||
De voorstelling is in zeer goede staat. | |||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 5-3-2021 um 15:49 |
Endzeit | 5-4-2021 um 21:03 |