Bouke Ylstra - L'Homme et la Construction - Ets
Eugene Rensburg - Molensteeg Rotterdam - Dessin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1982 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Encadré | Passe-partout uniquement |
Dimensions | 35 x 21 cm (h x l) |
Passe-partout | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 30 |
Karakteristieke ets van Jan Montyn uit 1982. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (29/30), in zuurvrij passe-partout. Deze ets is bekend onder verschillende titels; “Geluksboom”, “Gelukteken van het woud” en bij deze ets staat achterop “Tekens v/h Woud II”. In goede conditie; op de achterkant van het blad zit een ondiepe groef die licht doordrukt naar de voorkant. Niet storend, als je niet weet dat hij er zit valt hij niet op. Het blad kan eenvoudig uit het passe-partout worden gehaald.
Afmetingen: 65cm x 50cm (incl. passe-partout), 50cm x 31cm (blad), 35cm x 21cm (etsbeeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen) of het kan goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper. Bij ophalen krijgt de koper het werk inclusief passe-partout. Bij verzending zal het blad los verzonden worden, m.a.w. het blad zal uit het passe-partout gehaald worden.
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Op de achterkant van het blad zit een ondiepe groef die licht doordrukt naar de voorkant. Niet storend, als je niet weet dat hij er zit valt hij niet op. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-5-2021 à 21:35 |
Heure de fin | 17-5-2021 à 19:08 |