5. Les Indépendants

Les Indépendants

Cercle d'art Les Indépendants

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935 kopen? Bied vanaf 2150!
Kees Maks - actrice Ank van der Moer ca.1935

Geplaatst doorFreddyB

Eindtijd16-08-2022 om 22:31

Afmetingen76 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard van Eck - afbeelding man op rijstpapier kopen? Bied vanaf 55!
Gerard van Eck - afbeelding man op rijstpapier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGoedgevonden

Eindtijd21-08-2022 om 19:13

Afmetingen31.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst