Wim Steijn - 2x studietekening van Wim Steijn - met opdracht aan Carel van Pampus - Verkocht

2x studietekening van Wim Steijn - met opdracht aan Carel van Pampus kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

2x studietekening van Wim Steijn - met opdracht aan Carel van Pampus kopen? Bied vanaf 1!2x studietekening van Wim Steijn - met opdracht aan Carel van Pampus kopen? Bied vanaf 1!
  • Wim Steijn (1914-1980)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Twee schetsen / studietekeningen van Wim Steijn.
Ze zijn in prima staat. De ene is linksonder gesigneerd 'W Steijn', de ander 'W Steijn '56'
Aan de achterzijde staat een tekstje, geschreven aan Carel van Pampus.
In een andere advertentie bied ik ook werk aan van Carel van Pampus.

De schetsen zitten in een oud passepartout, het geheel is ingelijst in een moderne metalen lijst.
De afmetingen incl. lijst zijn 50x45.5 cm, de afmetingen van de schetsjes zelf zijn 11x14 cm en 15x12 cm.

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan de lijst in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet.
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro.
Bij de aankoop van meerdere items van mij zal ik uiteraard altijd proberen zoveel mogelijk objecten samen te voegen tot één pakket.

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!