Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Gravure |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 12.5 x 9 cm (h x b) |
Incl. lijst | 24.5 x 18.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10 |
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten-leur, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Etten-leur, Nederland |
Starttijd | 1-5-2023 om 9:40 |
Eindtijd | 14-5-2023 om 20:37 |