Ad Dekkers - Abstracte zeefdruk - Prent 190

Ad Dekkers - Abstracte zeefdruk - Prent 190 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 231,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Ad Dekkers - Abstracte zeefdruk - Prent 190 kopen? Bied vanaf 125!Ad Dekkers - Abstracte zeefdruk - Prent 190 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Ad Dekkers (1938-1974)
Jaartal1970
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Subtiele zeefdruk van Ad Dekkers. Zonder titel. Met potlood zeer klein gesigneerd en genummerd rechtsonder. De conditie is zeer goed. Uitgegeven in de reeks Prent 190.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden.

Dit item is verkocht voor 231,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:17-01-2021 om 20:52
Eindtijd:24-01-2021 om 22:50

Biedingen (9):

AGJM
24 jan. / 22:41
€ 201
DoZo1971
24 jan. / 22:41
€ 200
DoZo1971
24 jan. / 22:40
€ 186
AGJM
24 jan. / 22:40
€ 176
DoZo1971
24 jan. / 22:40
€ 165
AGJM
24 jan. / 22:40
€ 155
DoZo1971
24 jan. / 22:39
€ 145
AGJM
24 jan. / 22:39
€ 135
DoZo1971
24 jan. / 18:02
€ 125