Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hillegom, Nederland |