Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige zeefdruk van Ans Wortel, hand gesigneerd. Nummer kan afwijken van de foto.
Formaat is van het totale blad.
Beeldend kunstenares, schrijver en dichter Ans Wortel (1929 – 1996) maakte in haar lange kunstenaarsleven voornamelijk olieverfschilderijen, gouaches en tekeningen.
Haar werk beslaat een periode van meer dan 50 jaar.
Als autodidact begon ze vanuit de traditionele schilderkunst langzaam naar een eigen vorm te zoeken dat ‘abstract figuratief’ genoemd kan worden.
Begin jaren ‘60 begon Ans Wortel, die in Amsterdam woonde, met haar werk bekendheid te krijgen.
In 1963 was er een tentoonstelling van haar werk in het Stedelijk Museum in Amsterdam en in Museum Van Bommel Van Dam in Venlo.
Ook won Ans Wortel in 1963 de prestigieuze 1e prijs bij de Biënnale de la Jeunesse in Parijs.
Het Rijksmuseum kocht werk van haar aan.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwaag, Nederland | ||
Objectlocatie | Zwaag, Nederland |
Starttijd | 18-10-2020 om 22:48 |
Eindtijd | 25-10-2020 om 20:55 |