Anton Heyboer - 2 originele foto’s van Nico Koster - Verkocht

Anton Heyboer - 2 originele foto’s van Nico Koster kopen? Bied vanaf 30!
Fotografie

Anton Heyboer - 2 originele foto’s van Nico Koster kopen? Bied vanaf 30!Anton Heyboer - 2 originele foto’s van Nico Koster kopen? Bied vanaf 30!Anton Heyboer - 2 originele foto’s van Nico Koster kopen? Bied vanaf 30!Anton Heyboer - 2 originele foto’s van Nico Koster kopen? Bied vanaf 30!Anton Heyboer - 2 originele foto’s van Nico Koster kopen? Bied vanaf 30!Anton Heyboer - 2 originele foto’s van Nico Koster kopen? Bied vanaf 30!Anton Heyboer - 2 originele foto’s van Nico Koster kopen? Bied vanaf 30!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerkFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
Passe-partout36 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

2 originele foto’s Nico Koster in passe-partouts met als onderwerp Anton Heyboer

gedokumenteerd, o.a. in Nico Koster “Liefde als Kunst” 1979

= Interieur Anton Heyboer
foto 30 x 34,5 cm (beeld 29x29)
passe-partout 36 x 36 cm
signatuur verso

= Anton Heyboer aan het werk
foto 30,5 x 22,5 cm (beeld 29,5x20,5)
passe-partout 36,5 x 27,5 cm
stempel verso

geen beschadigingen
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNagele,  Nederland
Starttijd14-10-2019 om 15:33
Eindtijd22-10-2019 om 20:44