Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Jaartal | 1980 |
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 98 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 101 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Anton Heyboer (1924-2005).
Figuratie.
Origineel werk van pastel + gouache op dun papier.
Gesigneerd met pastel.
1980.
Gemonteerd op onderliggend blad, niet zichtbaar.
Proper blad. Gebogen blad (door gouache).
Blad: 63x98cm.
Onderliggend blad: 63x98cm.
Kader: 67x101cm.
Reflecties op de foto's door het glas.
Kunstwerk enkel ophalen na afspraak: Kunsthuis (Oelegem, BE) of Kunstpunt (Hapert, Noord-Brabant, NL).
Conditie | |
Conditie | Goed |
Gebogen blad (door gouache). | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oelegem, België |