Anton Heyboer - FIGURATIE / ORIGINEEL WERK / 67x101cm / SIG / KADER - Verkocht

Anton Heyboer - FIGURATIE / ORIGINEEL WERK / 67x101cm / SIG / KADER kopen? Bied vanaf 125!
Anton Heyboer - FIGURATIE / ORIGINEEL WERK / 67x101cm / SIG / KADER kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - FIGURATIE / ORIGINEEL WERK / 67x101cm / SIG / KADER kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - FIGURATIE / ORIGINEEL WERK / 67x101cm / SIG / KADER kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - FIGURATIE / ORIGINEEL WERK / 67x101cm / SIG / KADER kopen? Bied vanaf 125!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1980
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen63 cm x 98 cm (h x b)
Lijst67 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Anton Heyboer (1924-2005).
Figuratie.
Origineel werk van pastel + gouache op dun papier.
Gesigneerd met pastel.
1980.
Gemonteerd op onderliggend blad, niet zichtbaar.
Proper blad. Gebogen blad (door gouache).
Blad: 63x98cm.
Onderliggend blad: 63x98cm.
Kader: 67x101cm.
Reflecties op de foto's door het glas.

Kunstwerk enkel ophalen na afspraak: Kunsthuis (Oelegem, BE) of Kunstpunt (Hapert, Noord-Brabant, NL).

Gebogen blad (door gouache).

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (58)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (23)

451 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
101 cm
67 cm
98 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:09-03-2019 om 09:26
Eindtijd:24-03-2019 om 17:29
Kooijman
24 mrt. / 10:23
€ 100