Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 33 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste ets van Anton Heyboer. Oplage: Eigen druk. Afmetingen werk incl lijst: H65.5 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H29.5 x b33cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Vele werken van zijn hand zijn aangekocht door internationaal bekende musea in Europa en Amerika, zoals Museum of Modern Art (MoMA) in New York, het Haags Gemeentemuseum, het Amsterdams Stedelijk Museum, Museum van Bommel en van Dam, SFMoMA in San Francisco, The New Orleans Museum of Art, Museum of Fine Arts in Boston, British Museum en Tate Gallery in Londen, Haifa Museum of Art in Israel, MuHKA in Antwerpen, Ohara Museum of Art in Japan, en vele andere musea in binnen en buitenland.
Anton Heyboer is een van de beste naoorlogse kunstenaars van Nederland, maar zijn werk is betaalbaar gebleven. Hij wilde dat zijn kunst voor iedereen bereikbaar was.
NU is het moment om een werk van zijn hand aan te schaffen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat. Op de witte rand om het werk heen, zitten een paar oxidatievlekjes. Met passe-partout is hier niets meer van te zien. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 19-5-2022 om 15:34 |
Eindtijd | 31-5-2022 om 19:56 |