Anton Heyboer - Ingelijst , gouache, “Vrouw” – ca. 1980 – 100 x 70 cm - Verkocht

Anton Heyboer - Ingelijst , gouache, “Vrouw” – ca. 1980 – 100 x 70 cm kopen? Bied vanaf 125!

Anton Heyboer - Ingelijst , gouache, “Vrouw” – ca. 1980 – 100 x 70 cm kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - Ingelijst , gouache, “Vrouw” – ca. 1980 – 100 x 70 cm kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - Ingelijst , gouache, “Vrouw” – ca. 1980 – 100 x 70 cm kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - Ingelijst , gouache, “Vrouw” – ca. 1980 – 100 x 70 cm kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - Ingelijst , gouache, “Vrouw” – ca. 1980 – 100 x 70 cm kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - Ingelijst , gouache, “Vrouw” – ca. 1980 – 100 x 70 cm kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - Ingelijst , gouache, “Vrouw” – ca. 1980 – 100 x 70 cm kopen? Bied vanaf 125!Anton Heyboer - Ingelijst , gouache, “Vrouw” – ca. 1980 – 100 x 70 cm kopen? Bied vanaf 125!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst102 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot ingelijst werk uit ca. 1980 van de Nederlandse kunstenaar Anton Heyboer (1924-2005).
    -Gesigneerd middenonder.
    -Ingelijst in een eenvoudige houten baklijst met passe-partout en plexiglasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 102 x 72 cm. Blad, 100 x 70 cm. Beeld, 69 x 49 cm.
    -Herkomst: Uit een nalatenschap. Het werk is destijds verkregen via de kunstenaar.
    -Conditie: In goede staat.
    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Anton Heyboer (Sabang (voormalige Nederlands Indië), 9 februari 1924 – Den Ilp (Noord-Holland), 9 april 2005) was een Nederlands kunstschilder en etser. Hij woonde met vier vrouwen in een commune te Den Ilp (Landsmeer).

    -Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
    -Het werk kan naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.

    -Vragen? Stuur even een mailtje.
    -Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In goede staat.
    Kan zo aan de muur.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 30,00

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd12-1-2022 om 9:31
Eindtijd19-1-2022 om 19:32
Biedingen (23)