Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drukgesigneerde ets door Anton Mauve
Voorstelling van een schuitenjager met zijn paarden
Losbladig, beeldmaat 13x19,5, bladmaat 29x37,5
Gesigneerd in de druk r.o. 'AMauve' en l.o. in de plaat 'A.Mauve'
Authenticiteit gegarandeerd
Uitgegeven door Ph.Zilcken
Starttijd | 6-12-2015 om 13:37 |
Eindtijd | 18-12-2015 om 15:37 |