Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Anton Rooskens (CoBrA groep)
Titel: Birds III
Techniek: Zeer grote zeefdruk
Nummer: EA
Jaar: 1973
Afmetingen werk: 50 x 70 cm
Ingelijst met zuurvrij passe-partout achter museumglas: 67,5 x 87 cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Conditie: In zeer goede staat
Zie tevens advertentie van Birds II, passen goed naast elkaar, zie foto's
Bij voorkeur afhalen te Castricum, Noord Holland, ivm glas van de lijst. Eventuele verzendkosten en schade tgv transport voor koper.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Castricum, Nederland |