Anton Rooskens - Anton Rooskens: Grote zeefdruk, Birds III, ingelijst

Anton Rooskens: Grote zeefdruk, Birds III, ingelijst kopen? Bied vanaf 700!
Anton Rooskens: Grote zeefdruk, Birds III, ingelijst kopen? Bied vanaf 700!Anton Rooskens: Grote zeefdruk, Birds III, ingelijst kopen? Bied vanaf 700!Anton Rooskens: Grote zeefdruk, Birds III, ingelijst kopen? Bied vanaf 700!Anton Rooskens: Grote zeefdruk, Birds III, ingelijst kopen? Bied vanaf 700!Anton Rooskens: Grote zeefdruk, Birds III, ingelijst kopen? Bied vanaf 700!Anton Rooskens: Grote zeefdruk, Birds III, ingelijst kopen? Bied vanaf 700!
  • Anton Rooskens (1906-1976)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Anton Rooskens (CoBrA groep)

Titel: Birds III
Techniek: Zeer grote zeefdruk

Nummer: EA
Jaar: 1973

Afmetingen werk: 50 x 70 cm
Ingelijst met zuurvrij passe-partout achter museumglas: 67,5 x 87 cm

Gesigneerd: Handgesigneerd

Conditie: In zeer goede staat

Zie tevens advertentie van Birds II, passen goed naast elkaar, zie foto's

Bij voorkeur afhalen te Castricum, Noord Holland, ivm glas van de lijst. Eventuele verzendkosten en schade tgv transport voor koper.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Castricum, Nederland