Arman - Arman: Portfolio: 2x Zeefdruk + boek, La Seconde Parade des Objets - Verkocht

Arman: Portfolio: 2x Zeefdruk + boek, La Seconde Parade des Objets kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Arman: Portfolio: 2x Zeefdruk + boek, La Seconde Parade des Objets kopen? Bied vanaf 200!Arman: Portfolio: 2x Zeefdruk + boek, La Seconde Parade des Objets kopen? Bied vanaf 200!Arman: Portfolio: 2x Zeefdruk + boek, La Seconde Parade des Objets kopen? Bied vanaf 200!Arman: Portfolio: 2x Zeefdruk + boek, La Seconde Parade des Objets kopen? Bied vanaf 200!
  • Arman (1928-2005)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Luxe editie van het Portfolio 'La Seconde Parade des Objets' van Arman uit 1989. Bestaande uit twee zeefdrukken + een boek.

Titel: La Seconde Parade des Objets
Jaartal: 1989
Afmetingen blad: 40 cm x 30 cm
Oplage: 126/200
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Conditie: In zeer goede staat
Uitgever: GKM Siwert Bergström te Malmö Zweden, 1989.

Bij het fotograferen van werken op papier worden magneten gebruikt die op de foto zichtbaar kunnen zijn. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Uit collectie geveild. Speciale voorwaarden:

Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen worden afgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Verzending is ook mogelijk.

Verzendkosten:

Nederland: € 12,50
België: € 20,00

Werken die in een enveloppe passen (max. 26 cm x 37 cm), kunnen eventueel op eigen risico tegen een lager tarief verzonden worden. Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen gecombineerd worden verzonden indien de werken ook in één pakket gecombineerd kunnen worden.

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Administratieve code:

QQSW