Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
ARNOUT COLNOT
BOSLANDSCHAP
ZWART KRIJT TEKENING IN DE MAAT 45 X 56 CM
GESIGNEERD ONDER A COLNOT
GEKADERD IN LIJST MET GLAS IN DE MAAT 60 X 70 CM
ZEER GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE BEZOEK ONZE WEBSITE
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 26-6-2017 om 20:34 |
Eindtijd | 2-7-2017 om 20:34 |